Żwirownia

Żwirownia

Telefon

Tel. 694 265 261 (właścicielka)

Tel. 570 278 696

Roboty ziemne
Koparka Long - Żwirownia Transal

Nasza żwirownia – piasek, żwir, kruszywo i wiele innych

Firma Transal od ponad 15 lat zajmuje się wydobywaniem oraz sprzedażą różnego rodzaju kruszyw. Żwirownia trudzi się wydobywaniem wielu materiałów takich jak piasek, żwir czy kruszywo. Materiał dostarczany jest przy pomocy samowyładowczych naczep, które ułatwiają rozładunek w wyznaczonym miejscu. Gwarantujemy szybki transport do każdego Klienta i dostarczenie zamówionego materiału pod wskazany adres. Na tle konkurencji żwirownię Transal wyróżnia jakość, terminowość, a także kompleksowa obsługa. Oferowane materiały są najwyższej jakości oraz wydobywane z sprawdzonych i własnych złóż. Materiał dostarczany jest zawsze o dokładnie zamówionym tonażu, bez względu na jego rodzaj.

Działania skupiamy na terenie województwa wielkopolskiego, w ekspresowym tempie dostarczamy kruszywa w okolicznych miastach takich ja: Śrem, Kórnik, Leszno, Gostyń czy Środa Wielkopolska. Naszym głównym celem jest stały rozwój i podnoszenie standardu świadczonych przez nas usług. Priorytetem jest, aby realizowane przez nas zlecenia były wykonywane solidnie i zgodnie z życzeniem naszych Klientów. Przez lata działalności pozyskaliśmy ogromne doświadczenie, które wraz ze sprawdzonymi maszynami umożliwia nam realizację zleceń na najwyższym poziomie. Oferujemy wysokiej jakości kruszywa, doskonale sprawdzające się jako materiały budowlane oraz drogowe. Zakupione u nas materiały umożliwią Ci realizację wymarzonych projektów, których największym atutem będzie trwałość i solidność. Wszystkie kruszywa występują w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty, w której znajdziesz m.in.:
– piasek naturalny 0-2
– piasek naturalny 0-4
– żwir
– pospółka
– kliniec
– kruszywo łamane
– otoczaki
– humus
– gruz mielony
– gruz sortowany

Na życzenie Klienta oferujemy sprowadzenie innego wybranego przez niego materiału. Istnieje możliwość zakupu kruszywa, którego nie ma w ofercie. Na co dzień zajmujemy się również transportem, a szeroka flota dostępnych pojazdów oraz wykwalifikowana załoga zapewnia najwyższą jakość. Jesteśmy pionierami w regionie, którzy zrealizowali już dziesiątki mniejszych i większych zleceń. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi celem uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.