Transport

Transport krajowy 

Telefon

Tel. 694 265 261 (właścicielka)

Tel. 570 278 696

transport naczepa

Od wielu lat zajmujemy się transportem krajowym, co pozwoliło nam pozyskać ogromne doświadczenie w tym zakresie. Setki tysięcy przejechanych kilometrów, tony przewiezionych materiałów, tysiące zrealizowanych zleceń – to wszystko pozwoliło nam pozyskać zaufanie naszych Klientów i pozyskać jedną z czołowych pozycji na rynku.

Swoje działania realizujemy lokalnie w miastach takich jak Środa Wielkopolska, Leszno, Gostyń, Śrem czy Poznań – można by powiedzieć, że województwo wielkopolskie znamy jak własną kieszeń, a materiały z naszej żwirowni dostarczamy na terenie całego kraju.

Naczepy typu wanna oraz niskopodłogowe

Do Państwa dyspozycji oddajemy różne typy naczep, dzięki którym możemy dostosować zakres oferowanych usług do indywidualnych potrzeb Klienta. Jeśli nie wiesz jaka naczepa będzie dla Ciebie odpowiednia, to nasi profesjonaliści pomogą Ci dokonać właściwego wyboru. W ofercie znajdują się naczepy typu wanna oraz naczepy niskopodwoziowe. Każda z nich dedykowana jest przewożeniu innego typu materiałów.

Transport samochodowy to nasza specjalność

Dlatego zwracając się do nas o pomoc możesz mieć pewność, że zostanie Ci ona fachowo udzielona. Nie jest nam obcy transport elementów wielkogabarytowych, ale też mamy ogromne doświadczenie w przewożeniu materiałów drobnych. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest życie w zgodzie z naturą. Dbamy więc o to, aby wszystkie nasze pojazdy cechowały się niską emisją spalin i wykazywały się niezawodnością. Transport samochodowy z założenia powinien ułatwić nam codzienne życie, dlatego nasi pracownicy robią wszystko co w ich mocy, aby w 100% spełnić stawiane przed nimi oczekiwania. Dzięki doświadczeniu naszych kierowców, każdy realizowany przez nas transport jest bezpieczny i terminowy. Powierzając nam zlecenie możesz być pewien, że jest ono w dobrych rękach. Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego zatrudniamy samych specjalistów w zakresie wykonywanych przez nich zadań. Zaangażowanie i profesjonalizm oraz indywidualne podejście do każdego przewozu materiałów, to to co wyróżnia nas na tle konkurencji.