Roboty ziemne

Roboty ziemne

Telefon

Tel. 694 265 261 (właścicielka)

Tel. 570 278 696

roboty ziemne koparką
Koparka Long - Żwirownia Transal

Roboty ziemne – nasza specjalność

Jednym z głównych filarów naszej działalności są roboty ziemne. Specjalizujemy się w pracach związanych z przygotowaniem terenu pod zabudowę i wszystkimi zleceniami gdzie konieczny jest ciężki sprzęt taki jak koparka czy ładowarka. Posiadamy silnie rozbudowany park maszynowy, który umożliwia nam dopasowanie się do zróżnicowanych potrzeb naszych Klientów. Swoje działania skupiamy w województwie wielkopolskim i miastach takich jak Śrem, Środa Wielkopolska, Poznań, Leszno, Gostyń czy Kórnik – nie boimy się w związku z tym powiedzieć, że jesteśmy najlepsi w swoim regionie. Wszystkie powierzone nam zadania wykonujemy w terminie, a ich realizacją zajmują się najwyższej klasy specjaliści w swojej branży. Duży nacisk kładziemy na bezpieczeństwo oraz odpowiedzialne podejście do pracy. Naszą kadrę pracowniczą zasilają osoby posiadające ogromną wiedzę i doświadczenie w zakresie wykonywanych przez nie prac.

Realizujemy roboty ziemne takie jak:
– zdjęcie humusu
– niwelacja terenu
– wykopy np. pod fundamenty, stawy, oczka wodne
– drenaże
– odwodnienia
– wykopy pod infrastrukturę podziemną
– nasypy i profilowanie skarp

Posiadamy szereg wysokiej klasy maszyn, do których należą:
– koparki kołowe
– koparki gąsienicowe
– koparki z łyżką o dużym wysięgu – 18m
– ładowarki
– koparka long
– koparka midi/mini

Na wyposażeniu posiadanego przez nas sprzętu znajdują się łyżki o zróżnicowanych gabarytach, w tym także ażurowe, które użytkowane są według indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Oferowany przez nas wachlarz usług jest bardzo szeroki. Z powodzeniem wykonamy wszelkie roboty ziemne, niezbędne w zabudowie danego terenu. Dzięki pozyskanemu do tej pory doświadczeniu możemy także zaoferować Państwu nasze doradztwo, tak aby prowadzone przez nas prace zostały zrealizowane nie tylko szybko i bezpiecznie, ale także efektownie. Naszym priorytetem jest sprostać oczekiwaniom naszych Klientów. Już nie raz udowadnialiśmy, że nie ma dla nas rzeczy nie możliwych. Tam gdzie konkurencja się poddawała, czy rozkładała ręce, my bez problemów wykonywaliśmy swoją pracę. Zrealizowaliśmy dziesiątki projektów dla naszych klientów, posiadamy wiedzę nie tylko teoretyczną, ale też praktyczną. Chętnie pomożemy i doradzimy w kwestiach które mogą Państwa nurtować. W razie jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu z działem obsługi klienta celem uzyskania odpowiedzi na wszystkie nurtujące Państwa pytania.